Гірська міська військово-цивільна адміністрація

Структура, принципи формування та розмір винагороди, додаткового блага керівника КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ГІРСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИК" ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 04.01.2022 09:24

Керівник - БЕРЕЗЮК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Оплата праці керівника підприємства проводиться за умовами визначеними в індивідуальному контракті.

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, керівнику нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених керівнику:

- посадового окладу у розмірі чотирьох мінімальних посадових окладів робітника 1 розряду основного виробництва. У разі підвищення мінімального посадового окладу робітника основного виробництва оклад керівника підвищується;

- надбавки за інтенсивність праці та особливий характер роботи у розмірі 50% посадового окладу і фактично відпрацьованого часу (за погодженням керівника Гірської міської ВЦА);

- премії у розмірі до 50% нарахованої заробітної плати за посадовим окладом з урахуванням надбавки за виконання плану доходів і відсутності рекламацій на якість виконаних робіт за розпорядженням власника (за погодженням керівника Гірської міської ВЦА).

Премія не нараховується у випадках:

- допущення на підприємстві нещасного випадку із смертельним наслідком з вини підприємства;

- письмової рекламації на якість робіт та послуг, що надаються підприємством;

- не виконання плану доходів, що передбачені від діяльності підприємства.

Керівникові може виплачуватись винагорода за підсумками роботи підприємства за рік відповідно до діючого на підприємстві положення, винагорода за вислугу років у відповідності до діючого законодавства, винагорода за виконання особливо важливих завдань (розміри винагород і завдань оформлюються додатковими угодами).

У разі погіршення якості роботи, невиконання умов контракту, порушення трудової дисципліни премія зменшується або скасовується у тому звітному періоді, в якому це порушення виявлено за окремим розпорядженням.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні і додаткова відпустка (7 днів) згідно колективного договору підприємства зі збереженням щомісячної заробітної плати та передбачених контрактом додаткових виплат. Оплата відпустки проводиться виходячи з середньомісячного заробітку керівника, обчисленого в порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України. Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини) за погодженням з власником підприємства.

Керівнику також можуть бути встановлені інші умови оплати праці, що не заборонені законодавством, які визначаються додатковими угодами до контракту.

Заробітна плата керівника за грудень 2021 року складає 4796,32 грн. .